Meie kodulehe aadress on https://hmraamatupidamine.ee.

Edaspidi hmraamatupidamise all mõeldakse Heliaktiva OÜ-d.

Hmraamatupidamine kaitseb oma klientide isikuandmeid, millest lähtuvalt on koostatud käesolevad privaatsustingimused, mis käsitlevad kliendi isikuandmete töötlemist seoses raamatupidamisteenuse osutamisega.

Kliendi isikuandmete töötlemisel lähtub hmraamatupidamine kehtivatest siseriiklikest ja Euroopa Liidu õigusaktidest

Hmraamatupidamine töötleb klientide isikuandmeid nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik teenuse osutamise eesmärgil.

Hmraamatupidamine kliendi andmete kogumine toimub kontaktandmete (muu hulgas ees- ja perekonnanimi, elektronposti aadress, telefoninumber jne.) esitamisel kontaktivormi täitmisel veebilehe kaudu või telefoni teel või mõnel muul viisil.

Hmraamatupidamine kasutab kogutud klientide andmeid vajaduse korral, muu hulgas klientidega ühenduse võtmiseks. uudiskirjade ja teavituste edastamiseks.

Hmraamatupidamine ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele välja arvatud juhul, kui andmete esitamise kohustus tuleneb Eesti Vabariigi kehtivatest õigusaktidest.

Hmraamatupidamise veebilehte kasutama asudes nõustub klient isikustamata andmete kogumisega. Veebilehe kaudu oma isikuandmeid Hmraamatupidamisele edastades teenuste kasutamiseks, annab klient nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks, märke tegemiseks vastavasse lahtrisse “Olen tutvunud Hmraamatupidamise privaatsustingimustega ning annan nõusoleku isikuandmete töötlemiseks”.

Käesolevate privaatsustingimuste ja muude kliendiisikuandmete töötlemise kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil heli@hmraamatupidamine.ee